„връстници обучават връстници”

„връстници обучават връстници”

Мнениеот admin » 06 Ное 2009 15:50

Фондация „Фейс ту фейс” предлага чрез проекта „ПЪЛНО 6” създаване на младежка застъпническа мрежа срещу трафика на хора в шест средни и малки градове в погранични райони на България.

Превенция на трафик на хора.

Превенцията е всички изпреварващи дейности, препятстващи трафика на хора и деца, които се извършват с цел да се предотврати примамването и попадането на жертви в организираните схеми на трафиканти и сводници.

Превенцията на трафика на хора включва и активно ангажиране на ученици в проекти като настоящия, обучаването им, мотивирането им да се ангажират лично с проблема, формирането социална отговорност у тях.

Друга неотлъчна част от превенцията е формиране на обществено мнение относно този социален феномен.
admin
Site Admin

Re: „връстници обучават връстници”

Мнениеот Geri » 01 Май 2010 08:04

Аз лично съм един от тези обучени ученици и смело мога да кажа, че за моите едва 16 години наистина насериозно приех темата. Мисля че проекта е много ползотворен - аз научих много и силно се надявам да науча и още!
Geri

Име и Фамилия: Gergana Manavska
Дата на раждане: 29 Мар 1994

Re: „връстници обучават връстници”

Мнениеот gera » 22 Май 2010 09:32

Здравей,
чудесно е, че има млади хора, които мислят и за тези сериозни проблеми. Продължавай и помагай на приателите си да мсилят така прогресивно като теб!
gera

Име и Фамилия: ??????? ??????
Дата на раждане: 21 Юни 1980

Назад към Обучения